KADRA PEDAGOGICZNA

 

Nazwisko i imię Nauczany przedmiot
Adamska Marta język angielski
Aleksandrowicz Karolina język angielski
Grudzień Izabela matematyka
Grzeszczakowska Agnieszka biologia, przyroda, edukacja zdrowotna
Kępkowska Bogusława geografia, historia, wiedza o społeczeństwie
Kowalska Ewa język polski
Kowalski Jerzy geografia, edukacja dla bezpieczeństwa
Kurek Wanda matematyka
Langner – Baecker Marzena język niemiecki
Lewoń Karolina nauczyciel wspomagający, język rosyjski
Mackiewicz Aneta wiedza o społeczeństwie
Michniewicz Karolina bibliotekarz
Olesiejuk Anna matematyka, fizyka
Paczkowska Katarzyna język angielski, muzyka, plastyka, zajęcia artystyczne
Pietroń Beata język angielski
Piłat Edyta język polski, podstawy przedsiębiorczości
Ruszczak – Ptasińska Anna język polski
Ruszkowska - Górnik Małgorzata psycholog
Rynkowski Radosław opiekun w internacie
Skrzynecka – Gipsiak Beata chemia, matematyka, podstawy przedsiębiorczości
Szwec Katarzyna język polski, informatyka
Trojanowski Mariusz opiekun w Internacie
Wieczorek Andrzej pedagog
Wiśniewski Tomasz opiekun w Internacie
Włodek Małgorzata historia, wiedza o społeczeństwie, bibliotekarz
Witek Sylwia biologia
Wróbel Monika język angielski
Zwierzchowski Adam wiedza o społeczeństwie, historia, edukacja dla bezpieczeństwa, technika
Żywień Elżbieta język polski, wiedza o kulturze

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

 

Lp Nazwisko i imię Nauczany przedmiot
1 Adamczewska Anna wychowanie fizyczne 
2 Adamczuk Emil wychowanie fizyczne - piłka nożna
4 Dumała Michał wychowanie fizyczne - piłka nożna
5 Gołębiowski Remigiusz wychowanie fizyczne - pływanie sportowe
7 Januszewski Artur wychowanie fizyczne - piłka nożna
8 Jasiński Marcin wychowanie fizyczne - piłka nożna
9 Jończyk Rafał wychowanie fizyczne - piłka nożna
10 Kochański Robert wychowanie fizyczne - piłka nożna
11 Kokosiński Daniel wychowanie fizyczne - piłka nożna
12 Kowalski Zbigniew wychowanie fizyczne - piłka nożna
13 Maciejak Eryk wychowanie fizyczne - piłka siatkowa
14 Matuszewski Tomasz wychowanie fizyczne - piłka nożna
15 Misztal Piotr wychowanie fizyczne - piłka nożna
16 Nosek Jacek wychowanie fizyczne - piłka nożna
17 Nowak Ewa wychowanie fizyczne - piłka siatkowa
18 Prawda Andrzej wychowanie fizyczne - piłka nożna
19 Przelazły Bartłomiej wychowanie fizyczne - piłka koszykowa
20 Rogowski Wojciech wychowanie fizyczne - piłka koszykowa
21 Sawicki Jarosław wychowanie fizyczne - piłka nożna
22 Tykwiński Artur wychowanie fizyczne - sporty walki
23 Wenegicka Jolanta wychowanie fizyczne 
24 Wojciechowski Marcin wychowanie fizyczne - piłka nożna

 

 * * *

WYCHOWAWCY KLAS W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

KLASA

WYCHOWAWCA KLASY

ZASTĘPCA WYCHOWAWCY

1LAp Karolina Lewoń  
1LBp Aneta Mackiewicz  
2LAp Małgorzata Włodek  
2LBp Sylwia Witek  
1SMSp Marta Niewiadomska  
2SMSp Beata Pietroń  
1LSAp Marzena Langner-Baecker  
2LSAp Małgorzata Ruszkowska-Górnik  
2LSBp Wojciech Rogowski  
2LSCp Marta Adamska  
2LA Bogusława Kępkowska
 3LA Katarzyna Paczkowska
2SMS Anna Olesiejuk
3SMS Katarzyna Szwec
2LSA
Zbigniew Kowalski
 2LSB Eryk Maciejak  
 3LSA Izabela Grudzień
 3LSB Bartłomiej Przelazły