ROK SZKOLNY 2016/2017

Mistrzostwa Polski Sztuk Walk ICO  Tae Cup Open

Dnia 15.10.2016 r. Odbyły się Mistrzostwa Polski Sztuk Walk ICO Tae cup Open w Sulejówku.

Przygotowania do Mistrzostw  nadzorował Trener Piotr Bąkowski, który razem ze mną i innymi członkami Klubu Bąkowski Fight Club sumiennie przygotowywał nas do mistrzostw. Gdy nadszedł dzień wyjazdu na zawody każdy z nas miał stres przed walką, ponieważ byliśmy z jednego klubu to nawzajem się wspieraliśmy.

Podczas rozgrywania się Mistrzostw osiągnąłem małe doświadczenie. Po zakończeniu zawodów nadszedł czas inauguracji wręczania medali i dyplomów. Podczas  inauguracji  zostałem wyczytany przez sędziego na podium. To było wtedy zasłużone III miejsce w całej Polsce.

Jestem zachwycony udziałem w zawodach zwłaszcza, że było bardzo trudno zdobyć Brązowy Medal. Dostałem się w ten sposób do Kadry Narodowej Polski.

                                                   

        Tadeusz Pichler  uczeń klasy III Ga

 ROK SZKOLNY 2017/2018

 Robert Gromada,uczeń specjalizacji sporty walki w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Pruszkowie, wziął udział w Mistrzostwach Polski MMA (ang.mixed martial arts,MMA). W typowych walkach MMA dozwolone sąrzuty, obalenia,uderzenia,kopnięcia,dźwignie,uciski i duszenia.O wyniku walki decydujenokautpoddanie się lub decyzja sędziów. Mistrzostwa Polski MMA pod auspicjami Polskiego Związku Ju-Jitsu odbyły się 19 listopada 2017 r. w Sochaczewie. Robert walczył w kategorii 61 kg, a po widowiskowych walkach wywalczył tam brązowy medal. W tym mocno obstawionym turnieju Robert wykazał się dużą determinacją, wszechstronnością i dobrym przygotowaniem fizycznym. Robert jest już Mistrzem Polski Ju-Jitsu, reprezentuje UKS HYOSAI z Piastowa, a trenerem jest Artur Tykwiński. Życzymy dalszych sukcesów!!!

 

 

Miło nam poinformować że uczeń naszej szkoły Robert Gromada w dniu 17.02.18r., został amatorskim MIstrzem Polski MMA K1 (kategoria junior). Zawody odbyły się w Krakowie, zostały zorganizowane przez Time of Masters. Nasz uczeń wygrał 4 walki (2 przez poddanie, 1 przez TKO i finałowa przez jednogłośną decyzję sędziów). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)

 https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taa/1.5/16/1f603.png");">?

ROK SZKOLNY 2018/2019

W dniu 24.02.2019r., uczeń naszej szkoły Robert Gromada został Amatorskim Mistrzem Polski https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t17/1.5/16/1f3c6.png");">? w Submission Only organizowanych przez Time of Masters. Zawodnik stoczył 2 walki. Półfinał wygrany przez poddanie w dogrywce, natomiast walka https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t98/1.5/16/1f94b.png");">? finałowa to zwycięstwo przez poddanie. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taa/1.5/16/1f603.png");">?