W dniach 12-14.12.2016 w hali MOS w Pruszkowie odbył się Turniej Siatkówki Chłopców o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
 
Mecze grupowe graliśmy z drużynami: ZSO Komorów oraz LO F. Nansen. Obie drużyny nie sprawiły nam kłopotów i bez problemu awansowaliśmy do półfinału z pierwszego miejsca.
 
W półfinale spotkaliśmy się z drużyną z LO T. Zan który nie okazał się wymagającym rywalem i mecz zakończył się naszym zwycięstwem 2:0. W finale czekała już na nas drużyna z LO Kościuszki. Po bardzo emocjonującym meczu niestety ulegliśmy 0:2 i zdobyliśmy srebrne medale.
 
Skład zespołu: Jan Jalowski, Piotr Szczepaniak, Kamil Król, Kamil Nowakowski, Eryk Koc, Marcin Kazimierczak, Kamil Mokrzycki, Bartosz Nędzarek, Mateusz Łopata, Mateusz Motyl.
 
Trener: Ewa Podkalicka

 

 

 
 
 
 
 
W dniach 7-9.12.2016 w hali MOS w Pruszkowie odbył się Turniej Siatkówki Dziewcząt o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
 
Mecze grupowe graliśmy z drużynami: Zespół Szkół Nr 1 oraz LO F. Nansen. Obie drużyny nie sprawiły nam kłopotów i gładko wygraliśmy 2:0. 
W półfinale spotkaliśmy się z drużyną z LO T. Kościuszki i niestety ulegliśmy 0:2. Gdyby nie zlekceważenie rywalek wynik byłby korzystny dla naszej drużyny.
W meczu o brązowy medal znowu spotkaliśmy się z "Budowlanką" i po raz kolejny okazaliśmy się lepszym zespołem wygrywając 2:0. 
 
Skład zespołu: Blanka Rybkowska, Natalia Olender, Paulina Sobolewska, Karina Frej, Kinga Król, Natalia Dobrzyńska, Paulina Frątczak oraz Małgorzata Bilska.
Trener: Eryk Maciejak
 
 

 W dniu 18.11. (sobota) uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Turnieju Piłki Siatkowej organizowanym przez Młodzieżową Radę Miasta Pruszków. Nasz zespół zajął 2 miejsce. Skład: Janek Jalowski, Piotr Szczepanik, Eryk Koc, Kamil Król, Bartek Nędzarek oraz Kacper Roszczyk. 

 W dniu 11.01.2018r. w hali MOS w Pruszkowie odbyły się zawody w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych na poziomie powiatowym. Po bardzo dobrej grze wygrywamy turniej i awansujemy do dalszego etapu rozgrywek. Naszą szkołę reprezentowali: Jan Jalowski, Kamil Król, Eryk Koc, Piotr Szczepaniak, Radosław Tryniszewski, Bartosz Nedzarek, Daniel Sadowski, Mateusz Łopata oraz Mateusz Motyl. Trener: Ewa Podkalicka.

 

W dniu 15.02.2018r., rozegrane zostały Międzypowiatowe zawody w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Reprezentacja naszej szkoły zajęła 5 miejsce. Skład zespołu: Jalowski Janek, Koc Eryk, Szczepaniak Piotrek, Król Kamil, Tryniszewski Radek, Nędzarek Bartek, Łopata Mateusz oraz Motyl Mateusz.

 
 

 W dniu 8.03.2018r., zostały rozegrane zawody w piłce siatkowej dziewcząt o Mistrzostwo Pruszkowa. Po bardzo dobrej grze reprezentacja naszego Gimnazjum zajęła 2 miejsce. Brawo dziewczyny :) Skład zespołu: Sowińska Dominika, Ihnativ Tetyana, Szok Milena, Szok Oliwia, Wojdyga Julia, Skiba Karolina, Wiśniewska Klaudia, Burzyńska Klaudia, Agnieszka Żukowska oraz Weronika Soból. Trener: Ewa Podkalicka.

 W dniu 23.01.2019 r., zostały rozegrane zawody w piłce siatkowej chłopców o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego. Reprezentacja naszej szkoły zajęła 3 miejsce. Wystąpiliśmy w następującym składzie: Mateusz Motyl, Daniel Sadowski, Arkadiusz Burkot, Krystian Dębek, Dawid Gołasiński, Łukasz Sikorski, Seweryn Bieniek, Mikołaj Plichta, Filip Figurski, Jakub Żukowski oraz Dawid Baum. Gratulujemy.